«Круглий стіл» на тему: «Здорове тіло – продукт здорового розуму»

29 вересня у рамках заходів, присвячених Тижню психічного здоров’я, який щороку традиційно проводить кафедра психології та педагогіки нашого університету до Міжнародного дня здоров’я, відбувся «круглий стіл» на тему: «Здорове тіло – продукт здорового розуму» (Бернард Шоу).

Мета «круглого столу» – сприяння найповнішому фізичному, розумовому та емоційному розвитку студентів.

A

Психічне здоров’я – це стан рівноваги між людиною і зовнішнім світом, адекватність її реакції на соціальне середовище, а також на фізичні, біологічні й психічні впливи, тому дана проблематика є надзвичайно важливою та актуальною.

Сучасна статистика наводить тривожні цифри. За даними останніх психологічних досліджень психічні розлади визначені в 20-26%, прикордонний стан – у 40-62%, а вільними від будь-яких порушень є тільки 13-35% обстежених людей.

Вступним словом відкрила «круглий стіл» кандидат педагогічних наук,  доцент, завідувач кафедри психології та педагогіки Лідія Григорівна Глоба.

Перед учасниками «круглого столу» виступили:

Любов Степанівна Баркоці – колишній викладач нашого університету, а сьогодні керівник психологічного  центру «Аріадна», психолог-волонтер психологічної  кризової  служби України  в Закарпатській області від Благодійного фонду  депутата Верховної Ради України Ольги Богомолець. Займається патронатом родин загиблих  воїнів в АТО із Закарпаття, а це більше 100 сімей;

Соскида Аніта Мирославівна – випускниця університету, психолог-арттерапевт, інструктор із санітарної освіти Закарпатського  обласного центру здоров’я, засновник жіночого фестивалю  «Єва-фест» (жіночих практик арт-терапії) , яка провела зі студентами тренінг із арт-терапії;

A

Марія Головчак  – випускниця університету,  практикуючий психолог та медик, тілесно-орієнтований терапевт, яка працює  в напрямку тілесної терапії для воїнів АТО;

Кошута Тетяна Іванівна – випускниця університету, яка щедро поділилася досвідом роботи шкільного психолога.

У ході «круглого столу» присутні переглянули  презентації досвіду практичної роботи, які підготували випускники нашого вузу Аніта Соскида, Марія Головчак, а також Тетяна  Левко, яка надіслала свої матеріали на цей захід.

Тетяна Іванівна  Левко – випускниця університету, яка на даний час проживає в м. Київ. Спільно з чоловіком створила громадську організацію «Подаруй життя» з метою допомоги  дітям і дорослим, які опинилися в скрутній ситуації та дітям, позбавленим батьківського тепла й любові. Після закінчення нашого університету вступила в аспірантуру Інституту психології ім. Г.С.Костюка, є членом Європейської асоціації  тілесної психотерапії, асистент міжнародного Інституту Бодинаміки (Данія), тілесно-орієнтований терапевт, бодинаміст-практик, ар-терапевт, гештальт-терапевт, тренер із шокової терапії та посттравматичного розладу, має багато українських та закордонних сертифікатів.

«Круглий стіл» пройшов надзвичайно цікаво й емоційно. Студенти отримали багато нової та корисної інформації не тільки від виступаючих, а й від тематичної виставки, яку підготувала бібліотека університету.

 

 

O

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *