Cпортивне навчання молоді

ВНЗ «Східно-європейський слов’янський університет» – єдиний навчальний заклад в області, який готує  фахівців із спеціальності  «Спортивний менеджмент». Тому все, що пов’язане з розвитком спорту в Закарпатті,   становить неабиякий інтерес для викладачів та студентів вузу.

Тож 1 жовтня ц.р. в м.Мукачево на стадіоні «Авангард» проректор із міжнародних зв’язків, виховної роботи та спорту нашого університету, редактор газети «Спорт тайм», лайнсмен ФІФА Степан Степанович Селменський та студентка 3-го курсу, редактор спортивних передач  ТРК «Тиса-1» Олександра Терембець побували на зустрічі з делегацією Угорщини та обговорили можливість співпраці в галузі підготовки фахівців спорту.

         А зустріч була присвячена питанню створення футбольної академії в м. Мукачево на базі ДЮФК «Мукачево».

Думка про футбольну академію народилася недавно, практично влітку цього року з подачі відомого в Угорщині підприємця Івана Іштвана Кроу, колишнього мешканця міста над Латорицею, та футбольного клубу м. Кішварда (керівник делегації – уродженець цього містечка). Ідея була підтримана урядом Угорщини. Тож у Мукачево прибула делегація, яку очолив міністр економічного розвитку Угорщини Мікловш Шестак. До її складу входили мери міст Кішварда та Торпо, президент ФК «Варда» (Кішварда) та представники ділових кіл.

dsc_0518

dsc_0526

Перед присутніми та журналістами виступив міністр економічного розвитку Угорщини Мікловш Шестак. У своєму виступі високоповажний гість зазначив, що дана зустріч знакова, і згодом ми всі будемо нею гордитися. Головне, що у співпраці є зацікавленість усіх сторін. Футбольна академія «Мункач» стане вершиною вдосконалення майстерності молодих закарпатських гравців. «Саме футбольна академія повинна відкрити шлях у великий футбол талановитим дітям вашого краю», – сказав виступаючий.

Голова Федерації футболу Закарпаття, перший заступник голови Закарпатської облдержадміністрації Іван Дуран подякував за допомогу в удосконаленні закарпатського футболу в цілому та розбудові футбольної інфраструктури. Як зазначив Іван Петрович, ФФЗ готова до співпраці на партнерських засадах.

dsc_0500

Мікловш Шестак у продовження теми акцентував увагу присутніх на тому, що угода, яка буде підписана сьогодні, отримає повну підтримку уряду Угорщини (а це будівництво в Мукачеві п’яти тренувальних полів, сучасного гуртожитку, реабілітаційного центру, басейну тощо).

Міністр економічного розвитку Угорщини та гості з Кішварди подарували десять комплектів форми для дитячих та юнацьких команд ФК «Мункач».

Представник ДЮФК «Мукачево» Пийтер Латор, президент ФК «Варда» (Кішварда), мери міст Кішварда та Торпо підписали Угоду про наміри відкрити футбольну академію «Мункач» у м. Мукачево.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *