Презентація вузу на Ярмарці професій

6 жовтня фахівці Закарпатського обласного та Ужгородського міського центрів зайнятості у рамках Всеукраїнського проекту молодіжної організації «Молодіжний центр працевлаштування» за підтримки Міністерства молоді та спорту України провели День кар’єри «PROFIТ DAY», призначений для тих, хто шукає можливості працевлаштування чи бажає визначитись із майбутньою роботою. Зорієнтувати молодь на ринку праці та презентувати навчальні заклади та підприємства міста – основні завдання, які ставили перед собою організатори Дня кар’єри «PROFIТ DAY». У рамках заходу пройшли Ярмарок вакансій та Ярмарок професій, презентація неформального навчання та роботодавців.

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

Перед учасниками ярмарки виступили директор Закарпатського обласного центру зайнятості Юрій Фущич, який зазначив: «Подібні заходи цієї осені пройдуть у 16 регіонах України. Їх мета – зорієнтувати молодь на ринку праці, стимулювати до вибору затребуваних нині роботодавцями професій, сприяти зайнятості у рідній державі, зупинити відтік кадрів за кордон. На сьогоднішньому святі присутні представники 26 підприємств області, які потребують кваліфікованих кадрів,  а також представники навчальних закладів, які запрошують здобути конкурентоспроможну на ринку праці професію. Обов’язково скористайтеся цією нагодою та оберіть для себе найкраще».

Зі словами подяки за співпрацю до спеціалістів служби зайнятості звернувся заступник голови Ужгородської міської ради Олександр Білак: «Приємно, що в нашому краї гідно працюють фахівці служби зайнятості, які об’єднують роботодавців та шукачів роботи, допомагають як укомплектувати штат, так і знайти роботу. Завдяки обласній службі зайнятості тисячі краян знайшли потрібну роботу та працюють на благо рідного краю».

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Від імені роботодавців виступила Мирослава Каламуняк – директор ЗАТ «Ужгородська швейна фабрика»: «Не уявляєте, як на вас чекають роботодавці. Сьогодні на Закарпатті інтенсивно розвиваються підприємства, залучаються іноземні інвестиції, створюються робочі місця. Підприємства потребують кваліфікованих працівників. Не зволікайте з навчанням, перекваліфіковуйтесь, здобувайте затребувані професії і ми радо приймемо вас у свої трудові колективи».

26 підприємств Закарпаття та Західного регіону презентували свої компанії та вакансії. Були тут представлені і навчальні заклади Закарпаття. Вони представили експозиції щодо умов прийому та навчання, зокрема перспективних напрямків, за якими готують фахівців на актуальні вакансії на ринку праці. Після урочистого відкриття заходу відбулась презентація освітніх послуг навчальних закладів міста.

Так, ВНЗ «Східнєвропейський слов’янський університет» є постійним учасником Ярмарки професій. Багато молоді підходило до стендів нашого університету. Тут студенти та викладачі вузу розповідали про навчальний заклад, вручали візитівки університету. Крім того, студенти роздавали буклети та флаєри з переліком спеціальностей та умовами прийому до університету.

Загалом учасниками заходу стали 330 безробітних та  близько 500 учнів і  студентів міста.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *