Про нас

DSC_0224

Заклад вищої освіти “Східно-європейський слов’янський університет” створений у серпні 2012 року на базі реорганізованої Закарпатської філії Київського славістичного університету (2000-2012 рр.).

Особливості Єврокарпатського регіону, геополітичне розташування Закарпатської області, компактне проживання в Закарпатті представників понад ста національностей, зокрема словаків, чехів, росіян, білорусів, болгар, поляків та представників інших слов’янських народів, їх бажання вивчати рідну мову поряд з державною українською, переплетення на теренах нашого краю різних культур і мов зумовили потребу у діяльності саме такого вищого навчального закладу.

Тому головною метою його стало залучення молоді до вивчення історії, культури,  мови, традицій і звичаїв слов’янських народів, виховання й набуття молодим поколінням соціального досвіду, успадкування і примноження духовних надбань рідного народу, досягнення високої культури міжнаціональних взаємин, формування у студентів незалежно від національної належності особистісних рис громадянина Української держави.

Родзинкою вузу є випередження часу та заповнення незайнятої ніші на ринку освітніх послуг краю, що підтверджується підготовкою фахівців у галузі митної справи, туристичної індустрії, муніципального, екологічного та спортивного менеджменту, менеджменту охоронної діяльності, міжнародних відносин, а також психології, економічних та філологічних спеціальностей.

Кожен вуз мріє створити свій неповторний імідж. Є безліч чинників, які формують цю своєрідність та оригінальність. Для молоді Закарпаття необхідність у здобутті вищезазначених спеціальностей зумовлена орієнтацією суспільства на загальноєвропейські цінності та пов’язана інтеграційними процесами зі слов’янським світом в економічній та духовній сферах.

З метою розширення наукових, культурних та спортивних зв’язків із студентською молоддю зарубіжних країн університет уклав довгострокові договори про співпрацю з багатьма закордонними вузами, в рамках яких вже другий рік успішно працює за програмою “ Erasmus + ” по обміну студентами та викладачами в освітньому процесі.

Важливою ділянкою науково-дослідницької роботи викладачів університету є участь у соціальній мережі співробітництва вчених світу «Academia.edu» .У вересні 2015 року ми створили на цьому сайті свій профіль. На ньому розміщена цифрова бібліотека, яка складається з 1140 видань історичного, культурологічного, філологічного спрямування на англійській, чеській, угорській, румунській, українській, німецькій та російській мовах та постійно поповнюється. На початок квітня 2016 року профіль ВНЗ « Східно-європейського слов’янського університету» відвідало 28 тисяч науковців із 90 країн світу.

За 15 років існування університету вже стало доброю традицією проведення таких масових заходів, як відзначення Дня слов’янської писемності й культури, в рамках якого проходить щорічна міжнародна науково – практична конференція, фестиваль слов’янських культур, конкурс “Міс Слов’яночка ”, покладання квітів до пам’ятників відомих слов’янських діячів, Андріївські вечорниці, свято Івана Купала, інсценізації до Святого Миколая, зустрічі з зарубіжними делегаціями, творчими діячами України та Закарпаття тощо.

Значна увага приділяється фізичному вихованню молоді. За останні роки наші студенти впевнено входять у трійку кращих команд вузів області з футболу, волейболу, баскетболу, плавання, настільного тенісу, легкої атлетики. У 2011 році футбольна команда “Славіст” стала бронзовим призером та володарем Кубка м. Ужгород, а в 2012 році – посіла 4 місце серед вищих навчальних закладів України. Нашою гордістю є двократний чемпіон України з дзюдо Владислав Діброва, чемпіонка світу зі спортивного жонглювання гирями Ілдика Булеза та ін. Більше 3000 випускників університету вже працюють і є успішними в різних сферах економічного та суспільного життя країни.

Ми пишаємося нашими студентками – красунями, які у різні роки здобули титул “ Міс Україна “, зокрема це Тереза Лазаренко (2004 р. ) та Ліка Роман (2008 р. ). Ярослава Чорна стала “ Міс Закарпаття- 2008 ”.

Позитивний імідж, здобутий університетом в краї та за кордоном, помірна ціна оплати за навчання, спеціальності, яких немає в інших вузах області, індивідуальний підхід, підтримка та розвиток різнобічних талантів студентів забезпечують нашому навчальному закладу конкурентоспроможність в сфері надання освітніх послуг у Закарпатті.

У травні 2015 року університет акредитований Державною акредитаційною комісією України. У листопаді цього ж року він отримав звання « Лідер галузі 2015», посівши перше місце (Золото) рейтингу в Україні серед малих підприємств за сумою показників фінансово-господарської діяльності: «Масштаби виробництва та платоспроможності», «Соціальні показники», «Ефективність використання ресурсів», «Інвестиційна привабливість» за основним видом діяльності КВЕД 85.42 – Вища освіта.

Електронна пошта: eesu@ukr.net

Адреса: ЗАКАРПАТСЬКА ОБЛАСТЬ, УЖГОРОД, вул. Гагаріна, 42-1

Статут

Колективний договір

Освітньо-професійні програми

Положення

Порядок проведення конкурсного відбору при заміщенні вакантних посад

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *