Про нас

DSC_0224

Вищий навчальний заклад “Східно-європейський слов’янський університет” створений у серпні 2012 року на базі реорганізованої Закарпатської філії Київського славістичного університету (2000-2012 рр.).

Особливості Єврокарпатського регіону, геополітичне розташування Закарпатської області, компактне проживання в Закарпатті представників понад ста національностей, зокрема словаків, чехів, росіян, білорусів, болгар, поляків та представників інших слов’янських народів, їх бажання вивчати рідну мову поряд з державною українською, переплетення на теренах нашого краю різних культур і мов зумовили потребу у діяльності саме такого вищого навчального закладу.

Тому головною метою його стало залучення молоді до вивчення історії, культури,  мови, традицій і звичаїв слов’янських народів, виховання й набуття молодим поколінням соціального досвіду, успадкування і примноження духовних надбань рідного народу, досягнення високої культури міжнаціональних взаємин, формування у студентів незалежно від національної належності особистісних рис громадянина Української держави.

Родзинкою вузу є випередження часу та заповнення незайнятої ніші на ринку освітніх послуг краю, що підтверджується підготовкою фахівців у галузі митної справи, туристичної індустрії, муніципального, екологічного та спортивного менеджменту, менеджменту охоронної діяльності, міжнародних відносин, а також психології, економічних та філологічних спеціальностей.

Кожен вуз мріє створити свій неповторний імідж. Є безліч чинників, які формують цю своєрідність та оригінальність. Для молоді Закарпаття необхідність у здобутті вищезазначених спеціальностей зумовлена орієнтацією суспільства на загальноєвропейські цінності та пов’язана інтеграційними процесами зі слов’янським світом в економічній та духовній сферах.

З метою розширення наукових, культурних та спортивних зв’язків із студентською молоддю зарубіжних країн університет уклав довгострокові договори про співпрацю з багатьма закордонними вузами, в рамках яких вже другий рік успішно працює за програмою “ Erasmus + ” по обміну студентами та викладачами в освітньому процесі.

Важливою ділянкою науково-дослідницької роботи викладачів університету є участь у соціальній мережі співробітництва вчених світу «Academia.edu» .У вересні 2015 року ми створили на цьому сайті свій профіль. На ньому розміщена цифрова бібліотека, яка складається з 1140 видань історичного, культурологічного, філологічного спрямування на англійській, чеській, угорській, румунській, українській, німецькій та російській мовах та постійно поповнюється. На початок квітня 2016 року профіль ВНЗ « Східно-європейського слов’янського університету» відвідало 28 тисяч науковців із 90 країн світу.

За 15 років існування університету вже стало доброю традицією проведення таких масових заходів, як відзначення Дня слов’янської писемності й культури, в рамках якого проходить щорічна міжнародна науково – практична конференція, фестиваль слов’янських культур, конкурс “Міс Слов’яночка ”, покладання квітів до пам’ятників відомих слов’янських діячів, Андріївські вечорниці, свято Івана Купала, інсценізації до Святого Миколая, зустрічі з зарубіжними делегаціями, творчими діячами України та Закарпаття тощо.

Значна увага приділяється фізичному вихованню молоді. За останні роки наші студенти впевнено входять у трійку кращих команд вузів області з футболу, волейболу, баскетболу, плавання, настільного тенісу, легкої атлетики. У 2011 році футбольна команда “Славіст” стала бронзовим призером та володарем Кубка м. Ужгород, а в 2012 році – посіла 4 місце серед вищих навчальних закладів України. Нашою гордістю є двократний чемпіон України з дзюдо Владислав Діброва, чемпіонка світу зі спортивного жонглювання гирями Ілдика Булеза та ін. Більше 3000 випускників університету вже працюють і є успішними в різних сферах економічного та суспільного життя країни.

Ми пишаємося нашими студентками – красунями, які у різні роки здобули титул “ Міс Україна “, зокрема це Тереза Лазаренко (2004 р. ) та Ліка Роман (2008 р. ). Ярослава Чорна стала “ Міс Закарпаття- 2008 ”.

Позитивний імідж, здобутий університетом в краї та за кордоном, помірна ціна оплати за навчання, спеціальності, яких немає в інших вузах області, індивідуальний підхід, підтримка та розвиток різнобічних талантів студентів забезпечують нашому навчальному закладу конкурентоспроможність в сфері надання освітніх послуг у Закарпатті.

У травні 2015 року університет акредитований Державною акредитаційною комісією України. У листопаді цього ж року він отримав звання « Лідер галузі 2015», посівши перше місце (Золото) рейтингу в Україні серед малих підприємств за сумою показників фінансово-господарської діяльності: «Масштаби виробництва та платоспроможності», «Соціальні показники», «Ефективність використання ресурсів», «Інвестиційна привабливість» за основним видом діяльності КВЕД 85.42 – Вища освіта.

Електронна пошта: eesu@ukr.net

Адреса: ЗАКАРПАТСЬКА ОБЛАСТЬ, УЖГОРОД, вул. Гагаріна, 42-1

Статут

Колективний договір

Освітньо-професійні програми

Положення про організацію освітнього процесу 

Положення про вчену раду

Організаційна структура

Положення про організацію вивчення навчальних дисциплін вільного вибору

Програма заходів із забезпечення якості освітньої діяльності та якості вищої освіти у Вищому навчальному закладі “Східно-європейський слов’янський університет”

Порядок проведення конкурсного відбору при заміщенні вакантних посад науково-педагогічних працівників та укладання з ними трудових договорів (контрактів)

Правила внутрішнього трудового розпорядку

Положення про порядок створення та організацію роботи екзаменаційної комісії

Положення про юридичний відділ
Положення про відділ кадрів
Положення про бібліотеку
Положення про адміністративно-господарський відділ
Положення про бухгалтерію університету
Положення про навчально-методичний відділ
Положення про лабораторію технічних засобів навчального процесу
Положення про ректорат університету
Положення про кафедру

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *