Мітинг-реквієм “Чорнобильські дзвони”

11173414_866340826769142_8926244577018462565_n28 квітня в Східно-європейському слов’янському університеті відбувся мітинг-реквієм «Чорнобильські дзвони» до 29-ї річниці Чорнобильської трагедії.

Урочисто й зворушливо провела захід студентка 1курсу Вікторія Шетеля, закликала присутніх пам’ятати про цю трагічну подію в житті українського народу і народів Європи, акцентувала увагу на героїзмі та мужності молодих офіцерів, пожежників, говорила про відповідальність кожної людини за свої вчинки, до чого може призвести звичайна людська недбалість, про те, як катастрофа вплинула на довколишнє середовище тощо.

Присутні переглянули документальні фільми та слайди, а наведені факти і цифри про наслідки Чорнобильської катастрофи вразили всіх.

Вшановуючи пам’ять загиблих пожежників, учасники заходу запалили свічки та пов’язали жалобні стрічки на гілку засохлого дерева, як символ втраченого людського життя, а присутні вшанували пам’ять полеглих хвилиною мовчання.

Захід супроводжувалася показом слайдів про Чорнобильську трагедію, музикою мінорного звучання, а бібліотека підготувала тематичну підбірку літератури на відповідну тематику.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *