«Славіст» на шляху до фіналу перемагає «Радванку» ФК «Радванка» – ФК «Славіст» – 0:1

Команда Слов’янського  університету продовжує дивувати результатом,  долаючи більш іменитих суперників.

20 квітня поєдинок у мікрорайоні Радванка проходив у розміреному темпі, адже поле не дозволяло показувати швидкий футбол. За весь перший тайм воротарі лічені рази по-справжньому вступали у гру.

На початку зустрічі Слободян навісив у штрафну, де Грицкевич пробив головою, але не сильно. Воротар м’яч упіймав. У подальшому тривала рівна боротьба переважно в центрі поля. У  середині тайму Келеманик пробив із 22 метрів, але м’яч пролетів над воротами. Більш точнішим виявився удар Жоффчака з 18 метрів. Дитюк відбив перед собою, і Слободян був першим на добиванні, однак лайнсмен зафіксував «положення поза грою».

«Славіст» проводив атаки більше правим краєм, однак численні передачі з флангів не загрожували воротам господарів. Під кінець першої сорокап’ятихвилинки підопічні Бучка активізувались. Слободян пробивав із 20 метрів, але воротар зіграв надійно. В іншому епізоді Грицкевич перекинув голкіпера, захисники підстрахували Дитюка і вибили м’яч із лінії.

У другій половині гри розпочалася сильна злива. Команди тривалий час грали без воріт, лише час від часу створюючи небезпеку за допомогою стандартів. Так, Хміль пробивав зі штрафного з 26 метрів – Солодовник зловив. За декілька хвилин уже Крив’яник приклався з 30 метрів із обвідним ударом, але кіпер із труднощами відбив м’яч. На 73-й хвилині Нергеш подав справа, Грицкевич із п’яти метрів бив головою, і м’яч вцілив прямо в руки воротарю. За дві хвилини Іван Павліш зважився на удар із 30 метрів по центру, а голкіпер був не готовий до цього – 0:1. «Радванка» з більшим запалом пішла вперед відіграватися. Після чергового стандарту Володимир Товт пробивав із 10 метрів зльоту, та м’яч просвистів над воротами. В останні хвилини команда Селменського та Яворіва зосередилась на збереженні переможного рахунку.  Слід зазначити, що організація захисту  у «Славіста» налагоджена належним чином і заслуговує на повагу.

Та все ж господарі вже у додатковий час мали дві реальні нагоди, щоб забити. Після довгої передачі Грицкевич скинув головою на хід, Віктор пробивав із 12 метрів без перешкод, але не влучив у рамку. Після ще одної довгої передачі від Крьоки Грицкевич наздогнав м’яч у районі одинадцяти метрів і в один дотик намагався проштовхнути повз голкіпера, однак не влучив у ворота.

«Славіст» проходить ще одного грізного суперника й зійдеться у фінальному поєдинку з «Вопаком».