Студентку ВНЗ «Східно-європейський слов’янський університет» Олександру Терембець визнано кращим журналістом року

У лютому 2017 р. газета «Спорт тайм» уперше разом із прес-службою ФФЗ провели опитування у номінації «Кращий спортивний журналіст-2016 у футболі», який упродовж сезону активно й незаангажовано висвітлював футбольні події нашого краю.

Олександра Терембець

Визначали претендентів на перемогу президенти футбольних клубів та головні тренери. Слід відзначити об’єктивний підхід опитуваних до визначення кращих.

Основним критерієм були не тільки матеріали та звіти про футбольні поєдинки в газеті «Спорт тайм», на сайтах ФФЗ та «Лобда», програми «Час футболу», а й післяматчеві флеш-інтерв’ю з президентами клубів, головними тренерами та гравцями. Усе це працювало на авторитет журналістів та слугувало підтвердженням їх професіоналізму.

Нині постійно на футбольну тематику пишуть близько 10 спортивних журналістів області. У цілому вони робили по 10-12 звітів за тиждень, що слід вважати хорошим показником. Зокрема, кожен тур чемпіонату оперативно висвітлювали сайти ФФЗ та «Лобда», «Оболок» (віднедавна), газета «Спорт тайм», передача «Час футболу». Багато уваги приділяли футболу й інші газети краю, чого раніше в такому обсязі не було. А це вже по праву заслуга всіх спортивних журналістів.

У цьому році як чемпіонат, так і першість пройшли на високому рівні. Активізувався юнацький футбол, ведеться будівництво нових та реконструкція старих стадіонів. Усе це також не залишилося поза увагою спортивних журналістів. У ЗМІ області піднімалися нагальні та актуальні питання, зверталася увага на негативні моменти. У більшості випадків матеріали були об’єктивними. Саме ці чинники й підняли зацікавленість уболівальників, що привело їх на стадіони. Цікаві статті та звіти стимулювали гравців на наступні матчі.

Усього в опитуванні взяли участь 26 осіб (13 президентів ФК та стільки ж тренерів вищої ліги). Переможцем в опитуванні на звання «Кращий спортивний журналіст-2016 у футболі» з великою перевагою стала наша студентка, журналіст і ведуча телепрограми «Час футболу» Олександра Терембець, яка набрала 59 балів, із яких 28 Олександрі віддали президенти клубів та 31 – головні тренери.

Ми пишаємося Олександрою – студенткою 4 курсу спеціальності «Міжнародні відносини» – і бажаємо їй подальших успіхів у навчанні, професійного зростання, об’єктивності, оперативності, гострого пера у роботі та нових творчих звершень.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *