Наша участь у щорічній Міжнародній туристичній виставці-ярмарці.

22 вересня 2017 р. у приміщенні Ужгородського культурно-історичного центру «Совине гніздо» відкрилася Міжнародна туристична виставка-ярмарка «Тур’євроцентр-Закарпаття 2017». Оскільки наш вищий навчальний заклад ще в 2000 р. першим в області започаткував підготовку спеціалістів в галузі туристичної індустрії – ми є активними учасниками всіх вище зазначених міжнародних виставок.
За традицією наші студентки в національних костюмах задіяні в урочистому відкритті ярмарки. Щороку працює павільйон вузу, де розміщена наукова та навчальна література з туризму, рекламна продукція, візитівки університету тощо. Студенти інформують відвідувачів про історію становлення «Східно-європейського слов’янського університету», навчальні спеціальності та відповідають на їх запитання.
Цього року приємно відзначити зацікавленість представників Закарпатської ОДА, багатьох закордонних учасників виставки та молоді міста діяльністю університету.
Окрім реклами вузу, участь у Міжнародній ярмарці є ще й хорошою базою практики для студентів в сфері туристичної індустрії, які таким чином вивчають ринок туристичних послуг, логістику, рекламну діяльність туристичних фірм, збирають та формують папки з відповідною інформаційною продукцією для бібліотеки університету з метою використання їх при написанні рефератів, курсових та дипломних робіт.
Особливою радістю для працівників університету є зустріч з нашими випускниками, які на виставці, вже як фахівці, успішно представляють свої фірми.
«Тур’євроцентр Закарпаття» – одна з найбільших виставок-ярмарок на Україні. Поруч з кращими туристичними підприємствами краю в ній приймає участь більшість областей України та прикордонних країн, зокрема, Угорщини, Словаччини, Румунії, Чехії і Польщі. Студенти та викладачі нашого університету мають чудову можливість отримати нову та повну інформацію про туристичні підприємства, їх послуги, розвиток туристичної інфраструктури Закарпаття, України та Єврокарпатського регіону.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *