Міжнародний день студентського спорту

20 вересня в Ужгороді, у спортивному комплексі «Юність» відбулися спортивні заходи з нагоди Міжнародного дня студентського спорту, організовані Міністерством освіти і науки України спільно із Спортивною студентською спілкою України. Свято в Україні відзначається вперше, проте започатковано ЮНЕСКО ще у 2015 році. Головним організатором цих масових молодіжних спортивних заходів є Міжнародна федерація студентського спорту (FISU).

В спортивних заходах прийняли участь представники багатьох вузів області. Загалом близько 300 студентів демонстрували свої спортивні здобутки в масовому флешмобі з виконання вправи згинання та розгинання рук в упорі лежачи. Найкращі студенти змагалися у силових вправах та спортивних іграх.

На урочистому відкритті Міжнародного дня студентського спорту виступила в.о. ректора Несух Л.М. Вона, зокрема, зазначила, що прийняття рішення про відзначення цього дня на 38-й сесії Генеральної конференції ЮНЕСКО в Парижі свідчить про надзвичайно високу увагу та значення, яке приділяє світова спільнота здоровому способу життя студентської молоді. Адже тільки фізично, інтелектуально та психічно розвинута молода людина може реалізувати свій потенціал. Сьогодні, на жаль, в нашому суспільстві існує дуже багато ризиків і  спокус, які загрожують здоров’ю студентів – це і ГМО, паління тютюну, вживання наркотиків, алкогольних та різних енергетичних напоїв тощо. Вітаючи присутніх студентів з цим днем, вона особливо закликала молодь усвідомити свою величезну відповідальність за власне психічне та фізичне здоров’я,  від якого залежатиме в майбутньому як їх власна доля, так і доля їх дітей, батьків та країни в цілому.

По завершенню спортивних змагань головою Закарпатського обласного відділення НОК України,  начальником управління фізичного виховання і спорту МОН України Іваном Риляком були вручені нагороди переможцям змагань.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *