Поглиблюємо фахові знання

Вже стало доброю традицією під час заліково-екзаменаційних сесій запрошувати до університету провідних спеціалістів України з різних напрямків підготовки  студентів. Це здійснюється з метою поглиблення їх фахових знань, розвитку та розширенню кругозору майбутніх бакалаврів.  Під час зимової залікової екзаменаційної сесії до нас завітали науковці з Києва – Гончар О.А. та Уралова Л.Т.

ГОНЧАР Олексій Андрійович  доктор медичних наук, професор, Заслужений лікар України, член Європейської асоціації наук з безпеки (European Association for Security), має вищу кваліфікаційну категорію з рентгенології та ультразвукової діагностики.

Основним напрямком його наукових досліджень є педіатрична радіологія, зокрема, вивчення променевої анатомії морфологічних структур черепа, головного мозку, легень, а також визначення радіологічних ознак їх захворювань та уражень; радіаційна безпека.

Студенти та викладачі з задоволенням прослухали лекцію про рентгенологічну та ультразвукову діагностику уражень та захворювань новонароджених і дітей різного віку, методи і способи захисту від променевих уражень, радіаційну безпеку тощо.

УРАЛОВА Людмила Тимофіївна – кандидат медичних наук, доцент кафедри психіатрії Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика, акцентувала увагу присутніх на надзвичайно актуальній проблематиці сьогодення, а саме – профілактиці та попереджені психічних розладів особи, причин їх виникнення. Вона також розповіла про власний досвід з психотерапії хворих  з порушенням адаптації, тривожно-фобічними та соматоформними розладами.

Лекції викликали великий інтерес у слухачів, що зумовило численні запитання до науковців. Особливо активними були студенти-психологи, адже прослухані лекції поглибили їх знання з таких предметів як клінічна психологія, патопсихологія, індивідуальне консультування тощо.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *