Освіта без кордонів

Багаторічна співпраця з Пряшівським університетом, зокрема з філософським факультетом, отримала сьогодні своє логічне продовження. Підписано меморандум про співпрацю з факультетом менеджменту Пряшівського університету.

25 квітня 2019 року на факультеті менеджменту відбулася зустріч представників обох університетів, де вже детально обговорювалися конкретні напрями співпраці, започаткованої в листопаді минулого року в Ужгороді та підтриманої Ужгородською міською радою. Зокрема, участь у наукових конференціях, проведення науково-практичних семінарів з підвищення кваліфікації, обмін викладачами, відкриття представництва Пряшівського університета в м. Ужгороді тощо.

В ній взяли участь декан факультету менеджменту Роберт Штефко та продекани Ян Домбровський і Йожеф Буняк. Крім того, українська делегація, представлена ректором Л.М. Несух та проректорами – з міжнародних зв’язків, виховної роботи та спорту Селменським С.С., з адміністративно-господарських питань Шетеля В.В., зустрілася з проректором з міжнародних зв’язків Пряшівського університету проф. Міланом Портіком та керівником Пряшівського інституту фізичної культури та спорту Патріком Томічем.

Наступна зустріч відбудеться наприкінці травня в м. Ужгороді.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *