Вітаємо з початком нового навчального року!

Надзвичайно радісно, з чудовим настроєм  переступали поріг нашого університету студенти, викладачі, батьки, гості.

2 вересня 2019 року хоч і невелика, але дружня сім’я нашого університету поповнилася півсотнею студентів-новачків першого та другого курсів.

До початку урочистостей студенти та батьки ознайомилися з університетом, переглянули книжкову тематичну виставку, а в ході урочистостей – слайди про багате на різноманітні заходи студентське життя.

На урочистому святі з нагоди початку нового навчального року студентів привітала ректорка університету, к.і.н. Л.М.Несух. У своєму виступі  вона розповіла про історію становлення та розвитку університету, його традиції та духовні цінності, зазначила, що пріоритетним напрямом в роботі професорсько-викладацького складу є виховання у студентів почуття патріотизму, національної гордості та любові до Батьківщини, адже Закарпаття є багатонаціональним краєм, де в дружбі проживають представники багатьох слов’янських народів. Закликала берегти і примножувати традиції нашого університету.

До привітань долучилися начальник управління департаменту економічного розвитку Ужгородської міської ради  П.В.Логвінов, к.п.н., доцент кафедри педагогіки і психології Л.Г.Глоба.

По завершенні всіх почастували смачними тістечками та яблуками.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *