Обговорюємо проблеми сталого розвитку туризму в регіоні

На запрошення Департаменту економічного розвитку і торгівлі Закарпатської ОДА ректор університету к.і.н. Несух Л.М. та проректор з міжнародних зв’язків, виховної роботи та спорту Селменський С.С. прийняли участь у міжнародній конференції з питань розвитку сталого туризму в Карпатському регіоні. Зазначений захід відбувся 16 грудня у конференц-залі готельно-ресторанного комплексу «Камелот». На конференції обговорювалися питання стану та перспектив розвитку туризму в українських Карпатах, джерел залучення фінансових ресурсів для збереження Карпат, а також особливості сталого розвитку туризму в Карпатському регіоні. В конференції взяли участь представники керівних органів в сфері туризму Львівської, Чернівецької, Івано-Франківської облдержадміністрацій.

Особливий інтерес учасників конференції викликав виступ керівника проекту ЄС «Підтримка розвитку системи географічних зазначень в Україні» Саверіо Савіо, а також експерта проекту Олени Мотузенко, які запропонували активізувати роботу щодо розроблення гастрономічного туристичного маршруту «Дороги вина та смаку» у Закарпатті.

На конференції приємно було зустріти багатьох наших випускників –  спеціалістів туристичної індустрії, підготовку яких наш заклад вищої освіти розпочав першим в області та готує вже 20 років поспіль. Отримана інформація стане в нагоді для студентів та викладачів освітньо-професійної програми «Менеджмент туристичної індустрії».

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *