Обмін досвідом роботи

В рамках двосторонньої угоди про співпрацю між Південночеським університетом в м. Чеські Будійовіце та нашим закладом вищої освіти, яка в тому числі передбачає і обмін викладачами, з 3 по 5 грудня цього року в університеті перебувала доктор педагогічних наук, професор кафедри чеської мови та літератури педагогічного факультету Південночеського університету PhDr. Ivana Šimková, PhD.  

На зустрічах з студентами, викладачами та керівництвом університету обговорювалися актуальні проблеми розвитку сучасної освіти та питання подальшої співпраці між нашими навчальними закладами. Відбувся обмін думками та досвідом практичної роботи з питань удосконалення викладання та вивчення чеської мови і літератури в університеті.

Крім того, за нашого сприяння, доктор Іванна Шімкова відвідала та виступила перед учнями закладу середньої освіти № 3 м. Ужгорода, де вивчається чеська мова, а також поспілкувалася із слухачами курсу чеської мови в Ужгородському центрі чеської культури, який веде наш викладач, к.і.н. Л.В. Павлишин.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *