Перспективи туристичної індустрії Закарпаття

У середу, 26 серпня, у Закарпатській облдержадміністрації відбулася нарада з порядком денним «Розвиток туризму в Закарпатті: можливості, проблеми та перспективи».

Присутніх на нараді привітали Ольга Травіна – заступник голови Закарпатської ОДА та начальник управління туризму та курортів Закарпатської ОДА Маріанна Готра.

На обговорення виносилися питання розвитку туризму на Закарпатті. З доповідями перед присутніми виступили Денис Ман – директор установи «Агенція регіонального розвитку Закарпаття», Михайло Данканич директор агенції регіонального розвитку і транскордонного співробітництва «Закарпаття», Федір Шандор – керівник ГО «Закарпатська туристична організація «Панонія», Микола Дербак – директор національного природного парку «Сеневир», Євген Гіга – представник національного природного парку «Зачарований край», Іван Беркела – провідний спеціаліст відділу рекреації та сталого розвитку Карпатського біосферного заповідника, Віктор Биркович – начальник відділу рекреації та благоустрою природного парку «Ужанський», Мирослава Лендея – проректор з науково-педагогічної роботи УЖНУ, Василь Пап – доктор економічних наук, професор кафедри туризму і географії МДУ, Галина Щука – професор кафедри географії та туризму угорського інституту ім. Ф. Раковці ІІ, Валентин Волошин – голова правління ГС «Регіональна туристична організація Закарпаття», Олександр Шершун – директор ГО «Асоціація фахівців туристичного супроводу Закарпаття».

На нараді був присутній і проректор ЗВО «Східно-європейський слов’янський університет» Степан Селменський. У своєму виступі Степан Селменський відзначив, що туристична індустрія, як навчальна дисципліна, була введена вперше саме у нашому навчальному закладі. Він ознайомив присутніх із принципами роботи навчального закладу у сфері розвитку туризму, а також з основними акцентами навчальної програми розвитку туристичної індустрії на Закарпатті, міжнародними зв’язками із розвитку туризму з навчальними закладами Чехії, Австрії, Словаччини, Угорщини та центральними і південними регіонами України. Про практичну роботу, туристичні маршрути, наукові конференції, вивчення історії свого краю, співпрацею з обласною та міською владами, ролі керівника туристичного підприємства.

Управління туризму Закарпатської ОДА прийняло рішення про проведення консультативних нарад по розвитку туристичної індустрії у краї на постійній основі.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *