Про відзначення Несух Л.М. – ректора ВНЗ «СЄСУ» Орденом королеви Анни «Честь Вітчизни»

anna_diplom

Вітаємо шановну Несух Людмилу Михайлівну, кандидата історичних наук, ректора ВНЗ «Східно-європейський слов’янський університет» з отриманням високої нагороди – міжнародного «Ордену Королеви Анни «Честь Вітчизни» на срібній зірці».
Орден заснований на честь князівни Анни Ярославни – дочки великого князя Київського Ярослава Мудрого з метою відзначення видатних жінок сучасної України і вручається за визначні заслуги в державній, виробничій, громадській, науковій, освітянській, культурній, благодійницькій та інших сферах суспільної діяльності.
Напередодні Нового 2016 року за рішенням Президії Асамблеї ділових кіл, Науково-експертної Ради Програми «Лідери ХХІ століття» за щоденну високопрофесійну кропітку працю, високу національну гідність і сумлінне служіння Україні Несух Л.М. удостоєна цієї вищої суспільної нагороди України.
«Ви заслужили цю нагороду своїм життям, своїми справами, своїми звершеннями. Хай для Вас вона завжди буде гідним підтвердженням Ваших заслуг перед Україною, а для Ваших нащадків – великим зразком і прикладом слави предків та гідного наслідування служіння рідній Вітчизні» – йдеться у вітальному листі Генеральної Дирекції Асамблеї Ділових кіл.
Офіційна церемонія вручення відбулася в Державній резиденції – Малому Маріїнському палаці м. Києва відповідно до найвищого церемоніального протоколу – під Державним прапором України з почестями військової почесної варти.
Бажаємо шановній Людмилі Михайлівні та очолюваному нею колективу «Східно-європейського слов’янського університету» нових здобутків і звершень в ім’я нашої незалежної єдиної України!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *