Відбувся другий міжнародний семінар із підвищення кваліфікації для професорсько-викладацького складу нашого університету на тему: «Застосування інтернет-технологій в індивідуальній роботі зі студентами»

Щороку наш навчальний заклад запрошує провідних фахівців із вищих учбових закладів Європи з метою обміну досвідом із питань організації та вдосконалення навчального процесу. Так, у 2014/2015 н.р. цикл лекцій прочитав голова європейської асоціації з тренінгів та наукових досліджень професор Якоб Штаубман (м. Відень, Австрія).
12 березня, у рамках підписаної угоди про співпрацю з Південночеським університетом (м.Чеське Будійовице, Чеська Республіка), пройшов другий міжнародний семінар із підвищення кваліфікації для професорсько-викладацького складу нашого університету на тему: «Застосування інтернет-технологій в індивідуальній роботі зі студентами».
Цьогоріч це вже друге заняття. Перше для групи наших викладачів відбулося у березні 2015 року на економічному факультеті Південночеського університету в Чеських Будійовицях.
На цей раз (уже в Ужгороді) перед присутніми виступили завідувач відділу міжнародних зв’язків ректорату Південночеського університету Mgr. Ева Фіхтнерова та заступник декана економічного факультету PhDr. Марек Шуліста Ph.D.
Розпочався семінар із відеопрезентації Південночеського університету, його факультетів та спеціальностей, за якими ведеться підготовка бакалаврів та магістрів. На семінарі йшлося про досвід Південночеського університету та вищих учбових закладів Євросоюзу з питань організації самостійної роботи студента, підготовки індивідуальних завдань та контроль за їх виконанням, комунікації викладача зі студентом дистанційної форми навчання із застосуванням інноваційних технологій.
Ректор університету Людмила Михайлівна Несух ознайомила присутніх із досвідом роботи нашого вузу за програмою ЕРАЗМУС+ та труднощами, які виникають у процесі її реалізації.
На завершення семінару гості відповіли на численні запитання.
Після завершення заходу проректор із міжнародних зв’язків, виховної роботи та спорту Степан Селменський провів для гостей екскурсію по університету. Наші партнери з Чехії були приємно вражені величезною позааудиторною роботою зі студентами. За їх словами, питанням виховної, культурно-масової, спортивної та патріотичної роботи європейські вищі учбові заклади приділяють значно менше уваги. До речі, гармонійне поєднання навчальної та виховної роботи зі студентами ВНЗ «Східно-європейський слов’янський університет» відзначають усі, а це понад 20 наших європейських вишів-партнерів, хто побував у м. Ужгород.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *