Студенти нашого університету були нагороджені грамотами газети «Все про бухгалтерський облік»

Уже багато років поспіль наш вуз єднає співпраця з загальноукраїнською професійною бухгалтерською газетою «Все про бухгалтерський облік». За ініціативи керівництва редакції діє проект із відзначення кращих старост академічних груп вищих навчальних закладів за вагомий особистий внесок у забезпечення навчального процесу, позитивний вплив на академічну групу та організаторський талант.
16 березня студенти нашого університету Вікторія Шетеля, Михайло Малюк, Ніколетта Семакіна, Віра Куприч та Віктор Завадецький були нагороджені грамотами цієї газети як гідні представники майбутньої еліти України. Студентів привітала та вручила нагороди регіональний представник газети Катерина Мирославівна Ненько.
Присутніх також дуже зацікавив започаткований газетою «Все про бухгалтерський облік» новий проект «Розвиваємо український бізнес разом», який надає змогу кожному студенту отримати безкоштовну юридичну допомогу та консультації з питань оподаткування, ведення обліку та здійснення аудиту підприємницької діяльності.
Про значення та важливість знань із бухгалтерського обліку для кожної молодої людини розповіла ст. викладач кафедри обліку і аудиту Наталія Федорівна Рошкович.
На завершення заходу виступила ректор університету Людмила Михайлівна Несух, яка зазначила, що на даний час сотні випускників спеціальності «Облік і аудит» успішно працюють на підприємствах, в організаціях та установах краю. Вона також подякувала редакції газети «Все про бухгалтерський облік» за багаторічну співпрацю та підтримку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *