Традиційно у Міжнародній виставці-ярмарку “Тур’євроцентр-Закарпаття-2015” взяв участь ВНЗ «Східно-європейський слов’янський університет»


25-26 вересня в Ужгороді проходила ХІV Міжнародна виставка-ярмарок “Тур’євроцентр-Закарпаття-2015”.
Учасниками виставки стали представники з різних куточків України та близького зарубіжжя.
В урочистому відкритті виставки-ярмарку взяли участь та виступили: голова Закарпатської обласної адміністрації Геннадій Москаль та Ужгородський міський голова Віктор Погорєлов.
Найактивніших успішних підприємців у галузі туризму та учасників виставки-ярмарки нагородили грамотами обласної ради та адміністрації.
Традиційно у Міжнародній виставці-ярмарку “Тур’євроцентр-Закарпаття-2015” взяв участь ВНЗ «Східно-європейський слов’янський університет», який розгорнув виставковий павільйон, де студенти розповідали про наш університет та вручали відвідувачам рекламну продукцію. Представники влади відвідали павільйон ВНЗ «Східно-європейський слов’янський університет», який ще в далекому 2000 році як Закарпатська філія Київського славістичного університету першим в області розпочав підготовку економістів-менеджерів у галузі туристичної індустрії. Нині понад тисячу наших випускників успішно працюють у цій сфері.
Студентки нашого вузу, за традицією, також були задіяні у відкритті виставки-ярмарку.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *