Підшефний родинний будинок «Нова сім’я» відзначив 25-річчя

 7 травня в Ужгороді вже вдруге відбувся Міжнародний фестиваль «Малахіт Закарпаття». Цьогоріч святкове дійство співпало з 25-тою річницею з часу створення Ужгородського родинного будинку «Нова сім’я».

Велику допомогу родинному будинку «Нова сім’я» надає ВНЗ «Східно-європейський слов’янський університет», адже вихованці є нашими підшефними. Понад 15 років студенти та викладачі беруть активну участь у підготовці та участі в багатьох заходах, які проводяться спільно з вихованцями будинку. Так, до 25-річчя адміністрація університету   допомогла підготувати сценарій свята, оформлення сцени, відеоряд про життя і діяльність «Нової сім’ї», а ведучою стала наша студентка Олександра Терембець.

         На урочистостях до 25-ї річниці родинного будинку «Нова сім’я» за активну участь та велику допомогу у вихованні дітей, полишених батьківської опіки, ректор ВНЗ «Східно-європейський слов’янський університет» Людмила Михайлівна Несух була нагороджена Грамотою Закарпатської обласної державної адміністрації.

Упродовж дня у рамках відбіркового туру фестивалю діти виступали на сцені облмуздрамтеатру перед журі, в складі якого був викладач нашого університету Андрій Несух.

Учасниками фесту стали діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, а саме близько 130 дітей з усієї України, а також зі Словаччини, Румунії, Угорщини, Молдови та Італії.

Після обіду святковий захід продовжився заключним гала-концертом та урочистим нагородженням переможців.

На початку до всіх присутніх із вітальним словом та благословенням звернувся Високопреосвященніший Феодор, архієпископ Мукачівський і Ужгородський, який відзначив великий вклад у розвиток будинку сімейного типу його директорки Валентини Червоноокої.

Далі перед присутніми глядачами одні за одними виступали з найкращими вокальними, танцювальними і поетичними номерами вихованці родинних будинків з усієї України та закордону. А журі нагороджувало переможців конкурсу дипломами учасників, цінними призами й пам’ятними подарунками від спонсорів.

На фестиваль завітали представники обласної та міської ради, зокрема й міський голова Ужгорода Богдан Андріїв.

У свою чергу директорка «Нової сім’ї» Валентина Червоноока висловила щиру вдячність усім, хто долучився до організації заходу, зокрема й проректору нашого університету Степану Степановичу Селменському.

Щирі слова подяки, привітання, усмішки, квіти та два величезні торти були завершальними акордами приємного вечора.

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *