Розклад вступних іспитів та фахових співбесід

РОЗКЛАД КОНСУЛЬТАЦІЙ

 для абітурієнтів, звільнених від зовнішнього незалежного оцінювання знань

на 1-й курс денної форми навчання

 

Дата

СПЕЦІАЛЬНОСТІ

014

Середня

освіта

035
Філологія
291
Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії
053
Психологія
071
Облік і оподаткування
072
Фінанси, банківська справа та страхування

073

Менеджмент

     

20 липня 2017

четвер

10:00 год.

Українська мова та література

ауд. 610

11:00 год.

Історія України

ауд. 610

12:00 год.  Іноземна мова

нім.м. – ауд. 604,

  англ.м. – ауд. 603,

 слов.м.-  ауд. 602  

12:00 год.

Біологія

ауд. 607

 12:00 год.Математика

ауд. 612

12:00 год.

Географія

ауд. 605

 для абітурієнтів, звільнених від зовнішнього незалежного оцінювання знань

на 1-й курс заочної форми навчання

 

Дата

СПЕЦІАЛЬНОСТІ

014

Середня

освіта

035
Філологія
053
Психологія
071
Облік і оподаткування
072
Фінанси, банківська справа та страхування

073

Менеджмент

30 липня 2017
понеділок

10:00 год.

Українська мова та література

ауд. 610

11:00 год.

Історія України

ауд. 610

12:00 год.
Іноземна мова
нім.м. – ауд. 604, 
англ.м. – ауд. 603,
слов.м.-  ауд. 602 
12:00 год.
Біологія
ауд. 607
12:00 год.
Математика
ауд. 612

12:00 год.

Географія

ауд. 605

РОЗКЛАД ВСТУПНИХ  ІСПИТІВ

 для абітурієнтів, звільнених від зовнішнього незалежного оцінювання знань

на 1-й курс денної форми навчання

 

Дата

СПЕЦІАЛЬНОСТІ

014

Середня

освіта

035
Філологія
291
Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії
053
Психологія
071
Облік і оподаткування
072
Фінанси, банківська справа та страхування

073

Менеджмент

 

21 липня 2017

п’ятниця

9:00 год.

Українська мова та література (тестування)

ауд. 710

 

24 липня 2017

понеділок

9:00 год.

Історія України (тестування)

ауд. 612

 

26 липня 2017

середа

9:00 год.  Іноземна мова (тестування)

нім.м. – ауд. 604,

  англ.м. – ауд. 603,

 слов.м.-  ауд. 602

9:00 год.
Біологія(тестування)
ауд. 609
9:00 год.
Математика(тестування)
ауд. 612

9:00 год.

Географія

(тестування)

ауд. 605

 для абітурієнтів, звільнених від зовнішнього незалежного оцінювання знань

на 1-й курс заочної форми навчання

 

Дата

СПЕЦІАЛЬНОСТІ

014

Середня

освіта

035
Філологія
053
Психологія
071
Облік і оподаткування
072
Фінанси, банківська справа та страхування

073

Менеджмент

 

01 серпня 2017

вівторок

9:00 год.
Українська мова та література (тестування)
ауд. 710
 

03 серпня 2017

четвер

9:00 год.

Історія України (тестування)

ауд. 612

 05 серпня 2017
субота
9:00 год.
Іноземна мова(тестування)
нім.м. – ауд. 604, 
англ.м. – ауд. 603,
 слов.м. –  ауд. 602
 9:00 год.
Біологія(тестування)
ауд. 609
9:00 год.
Математика
(тестування)
ауд. 612

9:00 год.

Географія

(тестування)

ауд. 605

Програми фахових вступних іспитів:

 Українська мова та література ( 1 частина)

Українська мова та література (2 частина) 

Історія України

Математика

Географія

Біологія

Іноземна мова(англійська)

 РОЗКЛАД  ФАХОВИХ  СПІВБЕСІД

для абітурієнтів, які вступають на навчання на базі освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста

на 2-й (3-й) курс денної форми навчання

Дата

НАПРЯМИ ПІДГОТОВКИ

072
Фінанси, банківська справа та страхування

6.030508

Фінанси і кредит

071
Облік і оподаткування

6.030509

Облік і аудит

073

Менеджмент

6.030601

Менеджмент

053
Психологія

6.030102

Психологія

014

Середня освіта

035
Філологія

6.020303

Філологія

291
Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії

6.030201

Міжнародні відносини

 

21 липня 2017

п’ятниця

9:00 год.

Фахова співбесіда

ауд. 612

для абітурієнтів, які вступають на навчання на базі освітньо -кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста

на 2-й (3-й) курс заочної форми навчання

Дата

НАПРЯМИ ПІДГОТОВКИ

072
Фінанси, банківська справа та страхування

6.030508

Фінанси і кредит

071
Облік і оподаткування6.030509
Облік іаудит
073

Менеджмент

6.030601
Менеджмент

053
Психологія

6.030102
Психологія

014

Середня освіта

035
Філологія

6.020303

Філологія

 

01 серпня 2017

вівторок

9:00 год.

Фахова співбесіда

ауд. 612

Програми фахових вступних співбесід

Фінанси, банківська справа та страхування

Психологія

Облік і оподаткування

Менеджмент

Міжнародні відносини,суспільні комунікації та регіональні студії

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *