Розклад вступних іспитів та фахових співбесід

РОЗКЛАД КОНСУЛЬТАЦІЙ

 для абітурієнтів, звільнених від зовнішнього незалежного оцінювання знань

на 1-й курс денної форми навчання

 

Дата

СПЕЦІАЛЬНОСТІ

014

Середня

освіта

035
Філологія
291
Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії
053
Психологія
071
Облік і оподаткування
072
Фінанси, банківська справа та страхування

073

Менеджмент

     

20 липня 2018

10:00 год.

Українська мова та література

ауд. 610

11:00 год.

Історія України

ауд. 610

12:00 год.  Іноземна мова

нім.м. – ауд. 604,

  англ.м. – ауд. 603,

 слов.м.-  ауд. 602  

12:00 год.

Біологія

ауд. 607

 12:00 год.Математика

ауд. 612

12:00 год.

Географія

ауд. 605

 для абітурієнтів, звільнених від зовнішнього незалежного оцінювання знань

на 1-й курс заочної форми навчання

 

Дата

СПЕЦІАЛЬНОСТІ

014

Середня

освіта

035
Філологія
053
Психологія
071
Облік і оподаткування
072
Фінанси, банківська справа та страхування

073

Менеджмент

31 липня 2018

 

10:00 год.

Українська мова та література

ауд. 610

11:00 год.

Історія України

ауд. 610

12:00 год.
Іноземна мова
нім.м. – ауд. 604, 
англ.м. – ауд. 603,
слов.м.-  ауд. 602 
12:00 год.
Біологія
ауд. 607
12:00 год.
Математика
ауд. 612

12:00 год.

Географія

ауд. 605

РОЗКЛАД  ФАХОВИХ  СПІВБЕСІД

для абітурієнтів, які вступають на навчання на базі освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста

на 2-й (3-й) курс денної форми навчання

Дата

НАПРЯМИ ПІДГОТОВКИ

072
Фінанси, банківська справа та страхування

071
Облік і оподаткування

073

Менеджмент

053
Психологія

014

Середня освіта

035
Філологія

291
Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії

 

25 липня 2018

 

9:00 год.

Фахова співбесіда

ауд. 612

для абітурієнтів, які вступають на навчання на базі освітньо-кваліфікаційного рівня бакалавр

на 2-й  курс заочної форми навчання

Дата

НАПРЯМИ ПІДГОТОВКИ

072
Фінанси, банківська справа та страхування

071
Облік і оподаткування
073

Менеджмент

 

053
Психологія

 

014

Середня освіта

035
Філологія

 

01 серпня 2018

9:00 год.

Фахова співбесіда

ауд. 612

Програми фахових співбесід

Фінанси, банківська справа та страхування

Психологія

Облік і оподаткування

Менеджмент

Міжнародні відносини,суспільні комунікації та регіональні студії

Угорська мова

Словацька мова

Англійська мова

Німецька мова

РОЗКЛАД ВСТУПНИХ  ІСПИТІВ

 для абітурієнтів, звільнених від зовнішнього незалежного оцінювання знань

на 1-й курс денної форми навчання

 

Дата

СПЕЦІАЛЬНОСТІ

014

Середня

освіта

035
Філологія
291
Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії
053
Психологія
071
Облік і оподаткування
072
Фінанси, банківська справа та страхування

073

Менеджмент

 

21 липня 2018

9:00 год.

Українська мова та література (тестування)

ауд. 710

 

23 липня 2018

9:00 год.

Історія України (тестування)

ауд. 612

 

25 липня 2018

9:00 год.  Іноземна мова (тестування)

нім.м. – ауд. 604,

  англ.м. – ауд. 603,

 слов.м.-  ауд. 602

9:00 год.
Біологія(тестування)
ауд. 609
9:00 год.
Математика(тестування)
ауд. 612

9:00 год.

Географія

(тестування)

ауд. 605

 для абітурієнтів, звільнених від зовнішнього незалежного оцінювання знань

на 1-й курс заочної форми навчання

 

Дата

СПЕЦІАЛЬНОСТІ

014

Середня

освіта

035
Філологія
053
Психологія
071
Облік і оподаткування
072
Фінанси, банківська справа та страхування

073

Менеджмент

 

01 серпня 2018

9:00 год.
Українська мова та література (тестування)
ауд. 710
 

03 серпня 2018

9:00 год.

Історія України (тестування)

ауд. 612

 06 серпня 2018 9:00 год.
Іноземна мова(тестування)
нім.м. – ауд. 604, 
англ.м. – ауд. 603,
 слов.м. –  ауд. 602
 9:00 год.
Біологія(тестування)
ауд. 609
9:00 год.
Математика
(тестування)
ауд. 612

9:00 год.

Географія

(тестування)

ауд. 605

Програми фахових вступних іспитів:

 Українська мова та література

Історія України

Математика

Географія

Біологія

Іноземна мова(англійська)

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *