Відбувся «Тур’євроцентр Закарпаття 2016»

23 та 24 вересня у щойно відкритому після реставрації історико-культурному комплексі «Совине гніздо» в Ужгороді урочисто відкрили «ювілейну», XV-ту Міжнародну виставку-ярмарок «Тур’євроцентр Закарпаття 2016». Показати туристичні принади приїхали більше 70 суб’єктів цієї галузі.

Голова Закарпатської обласної адміністрації Геннадій Москаль у вітальному слові зазначив, що Закарпаття вже випереджає всі інші традиційно туристичні області України, кожен третій співвітчизник хотів би відпочивати саме тут.

 

Голова Закарпатської обласної ради Михайло Рівіс підкреслив, що розвиток туристичної індустрії краю набуває особливо великого значення на території України і вимагає концентрації зусиль влади, бізнесу та суспільства, адже потрібно будувати дороги, інфраструктуру, організовувати фестивалі, займатися просуванням власного продукту.

 

 

Ужгородський міський голова Богдан Андріїв наголосив на відкритті оновленої туристичної пам’ятки «Совине гніздо», яка поповнила список туристичних родзинок міста. Це – результат партнерської співпраці з польським містом-побратимом Ужгорода Ярославом. Він запросив усіх на численні заходи з нагоди Дня народження Ужгорода.

Керівники краю й міста оглянули оновлені приміщення, виставкові стенди, представлені на «Тур’євроцентр Закарпаття 2016», продукцію виноробів і сироварів, майстрів хенд-мейд.

На інвестиційному форумі також були присутні дипломати з 39  країн світу, які  познайомилися з туристичним та економічним потенціалом нашої області.

Традиційно у Міжнародній виставці-ярмарку «Тур’євроцентр-Закарпаття-2016» взяв участь ВНЗ «Східно-європейський слов’янський університет», єдиний із усіх навчальних закладів області, який розгорнув виставковий павільйон. Тут студенти розповідали про наш університет та вручали відвідувачам рекламну продукцію. Представники влади відвідали павільйон ВНЗ «Східно-європейський слов’янський університет», який ще в далекому 2000 році як Закарпатська філія Київського славістичного університету першим в області розпочав підготовку економістів-менеджерів у галузі туристичної індустрії. Нині понад тисячу наших випускників успішно працюють у цій сфері.

Студентки нашого вузу, за традицією, також були залучені до відкриття виставки-ярмарку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *